Puncher: Cieślak, Syrowatka i Szpilka podsumują Polsat Boxing Night

Sporty walki
Puncher: Cieślak, Syrowatka i Szpilka podsumują Polsat Boxing Night
graf. Polsat Sport

W poniedziałek czas na kolejny odcinek magazynu Puncher. Gośćmi prowadzącego Mateusza Borka będą Michał Cieślak, Michał Syrowatka, Artur Szpilka i Janusz Pindera. Tematem przewodnim będzie oczywiście gala Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - Final Call! Początek Punchera w Polsacie Sport News o godzinie 20:00.

Gala Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - Final Call! przeszła do historii. W krakowskiej TAURON Arenie kibice zobaczyli pięć pojedynków. W walce wieczoru Eric Molina pokonał Tomasza Adamka, zdobywając pas IBF InterContinental i kończąc karierę "Górala". W pozostałych walkach byliśmy świadkami zwycięstw Michała Syrowatki, Mateusza Masternaka, Andrzeja Wawrzyka i Michała Cieślaka.

 

Dwaj bohaterowie Polsat Boxing Night Cieślak i Syrowatka będą gośćmi Mateusza Borka w dzisiejszym Punchera. Ten pierwszy pokonał Francisco Palaciosa, natomiast ten drugi zrewanżował się Rafałowi Jackiewiczowi za bolesną porażkę z Ełku. Jak skomentują swoje zwycięstwa?

 

O Polsat Boxing Night wiele ciekawego do powiedzenia będą mieli także Artur Szpilka i Janusz Pindera. Obaj byli w Krakowie i bardzo uważnie oglądali każdy pojedynek. Kto zrobił na nich największe wrażenie, kto ich rozczarował? W poniedziałkowy wieczór poznamy odpowiedzi!

 

Prowadzący: Mateusz Borek

 

Goście: Michał Cieślak, Michał Syrowatka, Artur Szpilka, Janusz Pindera

 

Początek magazynu Puncher dziś o godzinie 20:00 w Polsacie Sport News! Puncher Extra Time po zakończeniu programu głównego na Polsatsport.pl!

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze