Starcie Probierza z kibicami Jagiellonii! (WIDEO)

Piłka nożna
Starcie Probierza z kibicami Jagiellonii! (WIDEO)
fot. youtube.com

Tuż po meczu Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała, który gospodarze przegrali 0:3, Michał Probierz oraz piłkarze zostali przywołani przez zasiadających na trybunach kibiców. Po chwili doszło do konfrontacji i ostrej wymiany słów.

Jagiellonia zanotowało wielką porażkę, bo wynik 0:3 po dwóch golach samobójczych oraz trafieniu z rzutu karnego chluby nie przynosi, zwłaszcza że taki rezultat oznacza, że białostoczanie mogą nie znaleźć się w grupie mistrzowskiej. Tuż po zakończeniu spotkania fani gospodarzy nie wytrzymali i w ostrych słowach "zaprosili" piłkarzy i trenera swojego klubu pod trybunę.

Tam doszło do konfrontacji! Piłkarze musieli uspokajać Michała Probierza, który wdał się w bardzo energiczną dyskusję z fanami, zarzucając im, że nie są z drużyną na dobre i na złe. Na pomeczowej konferencji prasowej przyznał, że trochę go poniosło. - Przepraszam kibiców za zachowanie po meczu. Po meczu każdy jest mądrzejszy, ale dzisiaj zabrakło nam bramki, by wrócić do meczu - powiedział.

/jagiellonia.net 

jb, Polsat Sport, jagiellonia.net

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze