Szpilka: Adamek? Szkoda, że taki koniec (WIDEO)

Sporty walki

Artur Szpilka (20-2, 15 KO) nie był w najlepszym humorze po gali Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - Final Call! Chociaż trzymał kciuki za Tomasza Adamka (50-5, 30 KO), to ten musiał uznać wyższość Erika Moliny (25-3, 19 KO). - Moim zdaniem Adamek wygrywał całą walkę, ale jeden cios i niestety nokaut - przyznał "Szpila".

Szpilka zamieścił na swoim oficjalnym kanale na YouTube'ie filmik, w którym omówił wszystkie walki kwietniowej gali Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina - Final Call! Najwięcej miejsca poświęcił pojedynkowi Adamka i Moliny, który wygrał ten drugi poprzez nokaut w dziesiątej rundzie, dzięki czemu zdobył pas IBF InterContinental.

 

- Przykro było patrzeć, powiem szczerze, po tylu wojnach, po tylu walkach, co stoczył Adamek, gdzieś tu na końcu przyszedł nokaut. Głupio było. (...) Cały czas coś wisiało w powietrzu, Molina czekał na ten prawy. Od początku mówiłem, żeby Tomek uważał na prawą rękę. Szkoda, że taki koniec - powiedział Szpilka.

 

Cała gala bardzo się "Szpili" podobała. - Ogólnie Polsat Boxing Night to mega fajne wydarzenie. Poziom był bardzo fajny, wyrównany - podsumował.

 

 

W załączonym materiale wideo ostatnie wyjście do ringu Tomasza Adamka.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie