Vistal Gdynia - Zagłębie Lubin: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka ręczna
Vistal Gdynia - Zagłębie Lubin: Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W poniedziałek rozegrane zostanie najciekawiej zapowiadające się spotkanie ćwierćfinałów PGNiG Superligi. Wicemistrzynie polski podejmą na własnym parkiecie Metraco Zagłębie Lubin. Transmisja w Polsacie Sport.

W Gdyni naprzeciw siebie staną zespoły, które na koniec sezonu pragną cieszyć się ze zdobytego medalu. Los sprawił, że w najbliższych dniach jedna z drużyn straci szansę na końcowy sukces i pozostanie jej walka o dalsze lokaty. Wicemistrzynie Polski gościć będą Zagłębie Lubin, które po fazie zasadniczej znajdowało się na czwartej pozycji, czyli oczko wyżej niż Vistal.

 

Ostatnie spotkania były dla obu zespołów udane. Bez problemu wywalczyły one awans do turnieju finałowego PGNiG Pucharu Polski i pozostają w rywalizacji o to trofeum. Również ligowe rozgrywki przyniosły kibicom gdynianek i lubinianek powody do radości, choć Zagłębie zaliczyło małą wpadkę z Olimpią-Beskid.

 

W poniedziałek jedna z drużyn postawi pierwszy krok w stronę półfinału. Historia rywalizacji Vistalu z Zagłębiem jest dość urozmaicona. W ostatnich dwóch sezonach dochodziło bowiem do naprzemiennych zwycięstw, gdzie za każdym razem górą były gospodynie. Pod koniec lutego lepsze okazało się Zagłębie, więc podopieczne Bożeny Karkut chciałyby przełamać tę zależność i wywieźć z Gdyni korzystny rezultat.

 

Transmisja meczu Vistal Gdynia - Zagłębie Lubin w Polsacie Sport. Spotkanie skomentują Szymon Rojek i Wojciech Nowiński.

MC, pgnig-superliga.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze