Śląsk Wrocław czeka na milionowego kibica

Piłka nożna
Śląsk Wrocław czeka na milionowego kibica
fot. Cyfrasport
Kibice Śląska Wrocław

Podczas sobotniego spotkania Śląska z Cracovią Kraków na Stadionie Wrocław pojawi się milionowy kibic na meczu piłkarskiej ekstraklasy. Będzie to 76. ligowy pojedynek rozgrywany na obiekcie wybudowanym w stolicy Dolnego Śląska na Euro 2012.

Jak poinformował klub, do miliona brakuje już bardzo niewiele i jest pewne, że ten wyjątkowy bilet zostanie nabyty w przedsprzedaży, podczas której rozchodzi się kilka tysięcy wejściówek.

 

„Sprzedaż jest cały czas monitorowana i jak tylko zostanie sprzedany milionowy bilet, jego nabywca zostanie o tym poinformowany. Czekają na niego nagrody: karnet na rundę finałową ekstraklasy w tym sezonie oraz pamiątkowa koszulka. Poza tym szczęśliwy nabywca milionowego biletu obejrzy spotkanie z Cracovią z trzema osobami towarzyszącymi w loży” – powiedział PAP rzecznik prasowy Śląska Krzysztof Świercz.

 

Śląsk na Stadion Wrocław przeniósł się w rundzie jesiennej sezonu 2011/12 (pierwszy mecz z Lechią Gdańsk). Wiosną musiał na chwilę wrócić na stary obiekt przy Oporowskiej i łącznie rozegrał na nowym osiem spotkań.

 

Od sezonu 2012/13 już wszystkie mecze w ekstraklasie Śląsk rozgrywa na mogącym pomieścić ponad 40 tysięcy kibiców stadionie.

mjr, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie