NaVi zagra w pełnym składzie podczas DH Malmo

E-sport
NaVi zagra w pełnym składzie podczas DH Malmo

Mimo kontuzji nadgarstka zawodnik Natus Vincere - Ladislav "GuardiaN" Kovacs, postanowił pomóc swoim partnerom z zespołu podczas zawodów Counter-Strike: Global Offensive rozgrywanych w ramach DreamHack Malmo. Informacja ta została potwierdzona przez oficjalną stronę internetową organizacji, a także przez samego zawodnika na oficjalnym profilu Twitter.

Przed kilkoma dniami informowaliśmy o tym, że pod znakiem zapytania stoi występ Ladislava 'GuardiaN' Kovácsa podczas zbliżającego się wielkimi krokami DreamHack Malmo. Powodem absencji zawodnika Natus Vincere miała być kontuzja nadgarstka. W związku z tym drużyna musiała podjąć wspólną decyzję, w jaki sposób rozwiązać ten problem. Ostatecznie jednak dziś rano na oficjalnej stronie organizacji Natus Vincere, jak i również na oficjalnym profilu Twitter GuardiaN'a pojawiły się informacje, że zespół w pełnym składzie podejmie wyzwanie i weźmie udział w zawodach. 

 

 

 

 

"Po rozważeniu wszystkich za i przeciw zdecydowano, że zespół weźmie udział w DreamHack Masters Malmö 2016 bez stand-in'a. GuardiaN co prawda ma problemy z ręką, lecz w turnieju zagra ze swoją drużyną, gdyż nie chce przegapić tak prestiżowego wydarzenia" - czytamy na oficjalnej stronie Natus Vincere.

 

Na'Vi podczas DreamHack Malmo zagra w grupie B, gdzie rywalizować będzie z takimi zespołami jak G2 Esports, Counter Logic Gaming oraz GODSENT. Łączna pula nagród w turnieju to aż 250 000 dolarów.

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze