Dani Quintana w ekipie z Podlasia występował od stycznia 2013 do września 2014 roku. W barwach białostockiej drużyny rozegrał 63 mecze, w których strzelił aż 23 gole oraz zanotował 20 asyst.

 

Jesienią 2014 roku Jagiellonia przystała na propozycję z Arabii Saudyjskiej. Błyskotliwy Hiszpan trafił wówczas do Al-Ahli Dżudda, jednak w saudyjskim klubie zaliczył jedynie epizod. W zespole z Dżuddy występował przez niespełna pół roku, a następnie z winy pracodawcy rozwiązał kontrakt. W lutym 2015 roku został graczem azerskiego Qarabachu, z którym związał się umową do końca czerwca 2018 roku.

 

Ubiegły sezon był dla 29-letniego Quintany zupełnie stracony. 29-letni pomocnik urodzony w Las Palmas nie mógł występować w azerskim klubie. Wszystko przez przepisy zabraniające zawodnikowi grę w więcej niż dwóch klubach w trakcie jednego sezonu.

 

Jednak w trwających rozgrywkach były ulubieniec białostockiej publiczności jest czołową postacią mistrza Azerbejdżanu. W 37 spotkaniach dziesięciokrotnie wpisał się na listę strzelców. Do tego jego drużyna pewnie zmierza po obronę tytułu mistrzowskiego.