Były menedżer Suareza wysyła go do psychiatry!

Piłka nożna
Były menedżer Suareza wysyła go do psychiatry!
fot. PAP

Daniel Fonseca były piłkarz m.in. Napoli, Romy oraz Juventusu Turyn, a obecnie agent piłkarski w dość gorzkich słowach wypowiedział się na temat Luisa Suareza. 30-krotny reprezentant Urugwaju zaproponował, aby jego rodak udał się do… psychiatry!

Wszystko rozpoczęło się od wywiadu jaki Suarez udzielił dla urugwajskiej telewizji. Piłkarz FC Barcelona oskarżył w nim Fonsece o to, że ten jest mu winny pieniądze. Chodzi o 200 tysięcy dolarów związane z transferem Urugwajczyka w 2006 roku. Wtedy  to ”El Pistolero” zamienił barwy Nacional Montevideo na Groningen.

 

Fonseca od razu wydał oświadczenie, w którym zarzucił kłamstwo Suarezowi oraz dodał, że ten ma poważne problemy. Na dodatek zaproponował swojemu byłemu podopiecznemu udanie się do psychiatry. Żeby tego było mało Fonseca oświadczył, że  gwiazda katalońskiego zespołu chce owymi oskarżeniami zemścić się na nim.

 

- Pewnego dnia dowiedziałem się od innych zawodników, że coś bardzo złego dzieje się z Luisem. Nie powiem o co chodzi. Zainterweniowałem i powiedziałem mu kilka mocnych słów. On tego nie zaakceptował i wciąż ma o to do mnie pretensje – powiedział Fonseca.

 

Suarez na co dzień spotyka się z psychologiem. Nie jest to pierwsza głośna afera z udziałem Urugwajczyka. W 2014 roku podczas mundialu w Brazylii ugryzł on Giorgio Chielliniego za co został zawieszony. Do kadry ”Urusów” Suarez powrócił dopiero w marcu tego roku na spotkanie z Brazylią w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze