Lech Poznań gospodarzem finału Pucharu Polski

Piłka nożna
Lech Poznań gospodarzem finału Pucharu Polski
fot. Cyfrasport

Lech Poznań będzie formalnym gospodarzem meczu finałowego Pucharu Polski z Legią Warszawa, który zostanie rozegrany 2 maja 2016 roku o godzinie 16.00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. W piątek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie rozgrywek, które przeprowadzili sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki oraz selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka.

"Już nie mogę doczekać się finału Pucharu Polski. Zapowiadają się nam wielkie emocje. Mam nadzieję, że w meczu wystąpi kilku reprezentantów Polski. To spotkanie będzie bardzo ważne również z punktu widzenia szkoleniowego i powołań na EURO 2016. Na pewno będę na Stadionie Narodowym 2 maja" – powiedział Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski.

 

Losowania formalnego gospodarza finału dokonał Maciej Sawicki. Został nim Lech Poznań, który będzie miał pierwszeństwa wyboru strojów, tj. zagrania w swoim pierwszym komplecie, a także otrzyma szatnię oraz ławkę rezerwowych reprezentacji Polski, gospodarza Stadionu Narodowego. Dodatkowo na wszelkich materiałach dotyczących meczu, gospodarz zawsze jest umieszczany na pierwszym miejscu.

Finał Pucharu Polski odbędzie się 2 maja 2016 roku o godzinie 16:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Transmisja w Polsacie Sport.

RM, laczynaspilka.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze