Dramat, łzy i latynoskie rytmy. Kulisy Polsat Boxing Night

Sporty walki

Koniec kariery Tomasza Adamka, dramat Ewy Brodnickiej oraz łzy szczęścia Erika Moliny i jego najbliższych. Tylko u nas zobaczycie wyjątkowe kulisy gali Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina Final Call!

Wiele miesięcy ciężkiej pracy, nie tylko zawodników, ale i ekip redakcyjnej i produkcyjnej, zostały zwieńczone 2 kwietnia w krakowskiej TAURON Arenie. Podczas piątej edycji PBN w walce wieczoru spotkali się Tomasz Adamek i Eric Molina.

 

Tłumnie zebrani kibice przyjechali do Krakowa tylko w jednym celu. - Aby z całych sił dopingować Tomasza Adamka - mówili.

 

Niestety to nie pomogło - Molina znokautował Polaka w dziesiątej odsłonie. Zanim jednak to się stało kamera Polsatu Sport zajrzała za kulisy, gdzie m.in. podglądaliśmy jak zwykle spokojnego "Górala". O spokoju nie było mowy w szatni Amerykanina, który przy latynoskich rytmach rozgrzewał się do boju, a jego nakręcanie się przed walką przypominało sceny z największych produkcji rodem z Hollywood.

 

Na trybunach jak zwykle nie zabrakło gwiazd boksu zawodowego, m.in. Przemysława Salety, który tym razem na Polsat Boxing Night występował w roli eksperta. Punkty liczył dobrze, ale dlaczego śmiewał się z Mateusza Borka?

 

W załączonym materiale wideo zobaczycie wyjątkowe kulisy gali Polsat Boxing Night!

Karolina Owczarz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze