1 liga: Show Aleksandra i Lewickiego! Siedmioma golami pogrążyli katowickie drużyny

Arkadiusz Aleksander

Arkadiusz Aleksander z Sandecji Nowy Sącz i Szymon Lewicki z Zawiszy Bydgoszcz to teraz największe zmory GKS-u i Rozwoju Katowice. W sobotę strzelili w sumie siedem goli w meczach z katowiczanami!

Kto wie, jak potoczyłby się mecz w Nowym Sączu, gdyby Grzegorz Goncerz wykorzystał karnego w 20. minucie... Bramkarz Łukasz Radliński obronił jednak jego uderzenie. Dzięki temu gospodarze wyszli na drugą połowę z czystym kontem i wtedy swój show zaczął Aleksander. 35-latek strzelił cztery gole, w tym dwa z "jedenastek".

Świetnie wypadł także Lewicki. On i jego koledzy z Zawiszy Bydgoszcz mieli o tyle utrudnione zadanie, że od 59. minuty grali w "dziesiątkę". Pomimo tego, w samej końcówce zdołał strzelić dwa gole, dzięki czemu jego ekipa wygrała 3:1.