Ex6TenZ zastapiony przez bodyy w G2 Esports!

E-sport
Ex6TenZ zastapiony przez bodyy w G2 Esports!

Do znaczącej zmiany doszło w jednym z najbardziej popularnych zespołów Counter-Strike: Global Offensive na świecie - G2 Esports. Gracz, który do dziś był jedną z ikon drużyny - Kévin „Ex6TenZ” Droolans, został zastąpiony przez 19-letniego Alexandre „bodyy” Pianaro, byłego zawodnika LDLC White. Zmiana ta miała być spowodowana słabymi wynikami drużyny.

Sensacyjna wiadomość obiega od kilkunastu minut e-sportowe media na całym świecie. Związany dotychczas z drużyną Counter-Strike: Global Offensive grającą pod banderą G2 Esports Kévin „Ex6TenZ” Droolans był zmuszony do odejścia od swoich partnerów. Co więcej, jego miejsce zajmie jeden z najbardziej utalentowanych graczy młodego pokolenia, a mowa o 19-letnim Alexandre „bodyy” Pianaro, który na swoim koncie ma między innymi występy w LDLC White. Powodem takich rozwiązań miały być osiągane ostatnimi czasy przez G2 Esports słabe wyniki. Kévin „Ex6TenZ” Droolans na razie nie odniósł się szczegółowo do zaistniałej sytuacji. Zapewnił jednak, że niebawem wypowie się na temat kulis całej sprawy, a także zdradzi co dalej z jego e-sportową przyszłością.  

 

Hey guys, you just learn the big news about my kick from G2 esports!I will post a message later about my past and my futur when I will be sure to not post silly things!Good afternoon !

Opublikowany przez Kévin 'Ex6TenZ' Droolans na 9 kwietnia 2016

 

 

Od teraz zespół G2 Esports występował będzie w następującym składzie: 

 

  • Richard "shox" Papillon
  • Cédric "RpK" Guipouy
  • Edouard "SmithZz" Dubourdeaux
  • Adil "ScreaM" Benrlitom
  • Alexandre "bodyy" Pianaro
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze