Joshua - Martin o pas IBF. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra!

Sporty walki
Joshua - Martin o pas IBF. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra!
fot.Polsat Sport

To będzie gorąca noc w Londynie! Anthony Joshua spróbuje odebrać mistrzowski pas IBF w wadze ciężkiej Charlesowi Martinowi. Transmisja gali w sobotę od godziny 20.00 w Polsacie Sport Extra i 22.40 w Polsacie Sport.

02Arena mieści blisko 20 tysięcy widzów. Co ciekawe, bilety na sobotni pojedynek sprzedały się w… 90 sekund! Ten wynik świadczy o tym, jak istotny będzie londyński bój!

 

Przed sobotnią walką o tytuł mistrza świata federacji IBF w wadze ciężkiej Joshua (15-0, 15 KO) i Martin (23-0-1, 21 KO) weszli na wagę. Minimalnie cięższy okazał się mistrz z USA, który wniósł 111,1 kg, przy 110,7 kg Joshuy. Piątkowe ważenie przyciągnęło tłumy kibiców, którzy głośno wyrazili wsparcie dla brytyjskiego challengera. Ceremonię ważenia poprowadził Michael Buffer, który będzie także anouncerem na sobotniej gali w Londynie

 

Charles Martin mistrzem organizacji IBF jest od 16 stycznia 2016 roku, kiedy w Nowym Jorku Amerykanin wygrał walkę przez kontuzję Wiaczesława Głazkowa w 3 rundzie. Anthony Joshua to natomiast złoty medalista olimpijski z 2012 roku z Londynu. W karierze jeszcze nie przegrał.

 

Transmisja gali w Londynie w sobotę 9 kwietnia od godziny 20.00 w Polsacie Sport Extra i 22.40 w Polsacie Sport.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze