Łzy fanów i zawodników PGE Skry (WIDEO)

Miało być zupełnie inaczej! PGE Skra miała pewnie rozprawić się z BBTS-em Bielsko-Biała 3:0 i zameldować się w finale PlusLigi. Warunek nie został jednak spełniony, bowiem już w pierwszym secie gospodarze nie wytrzymali presji i pozwolili przyjezdnym na zbyt wiele, skutkiem czego definitywnie stracili szansę na złote medale. Rozczarowania i łez nie kryli fani zgromadzeni na bełchatowskiej hali, zupełnie jak sami zawodnicy...

Takiego scenariusza nikt w Bełchatowie nie brał na poważnie. PGE Skra miała pewnie rozprawić się z BBTS Bielsko-Biała bez straty seta i dołączyć do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w finale PlusLigi. Zespół Philippe'a Blaina nie wytrzymał jednak presji i zaliczył poważny falstart, pozwalając rywalom dojść do głosu już w pierwszej partii, porażka w której skutkuje końcem marzeń o finale na rzecz Asseco Resovii. Łez nie kryli oczywiście oddani fani zgromadzeni na trybunach, dla których był to jeszcze większy szok niż dla samych zawodników...

Mecz oczywiście rozgrywano dalej, jednak spotkanie traktowane było już w kategorii tych "o pietruszkę". To wielkie rozczarowanie prezesa zespołu Konrada Piechockiego.

Reakcja fanów i zawodników PGE Skry w załączonym materiale wideo.