Manny Pacquiao - Timothy Bradley część III. Transmisja w Polsacie Sport

Sporty walki

To będzie już ich trzecie starcie. Czy 37-letni weteran godnie pożegna się z ringiem? Walka Manny Pacquiao - Timothy Bradley od godz. 1:00 w Polsacie Sport.

Ten pojedynek raz na zawsze rozstrzygnie, kto jest lepszy - Manny Pacquiao czy Timothy Bradley. Jak dotąd, raz wygrywał 37-letni Filipińczyk, raz 32-letni Amerykanin. Dziś pas mistrza świata należy do tego drugiego. Dla Pacquiao z kolei walka w Las Vegas, to prawdopodobnie pożegnanie z ringiem. Filipińczyk zapowiedział, że zrobi wszystko, by odejść z honorem.

Pacquiao to absolutny rekordzista, jeśli idzie o liczbę kategorii wagowych, w których występował. Było ich osiem. Popularny "Pacman" skompletował do tego aż sześć pasów mistrzowskich: organizacji WBC w wadze muszej,  IBF w wadze junior piórkowej, WBC w wadze junior lekkiej, WBC w wadze lekkiej, WBO w wadze półśredniej i WBC w wadze lekkośredniej.

Filipińczyk to prawdziwa legenda. Dziś jednak częściej niż o boksie, mówi się o jego drugiej pasji: polityce. Pacquiao kończy karierę m.in. dlatego, że chce zająć się nią na poważnie. Kto wie, może Bradley wybije mu ten pomysł z głowy?

Walka Manny Pacquiao - Timothy Bradley od godz. 1:00 w Polsacie Sport. Komentują: Janusz Pindera i Albert Sosnowski.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze