Milik tym razem bez gola. Ajax Amsterdam wymęczył zwycięstwo (WIDEO)

Arkadiusz Milik niestety się zaciął... Młody napastnik Ajaksu Amsterdam nie zdołał wpisać się na listę w siódmym meczu z rzędu w Eredivisie. Pomimo tego, jego drużyna po męczarniach wygrała z SC Cambuur Leeuwarden 1:0.

Milik bardzo liczył, że podtrzyma strzelecką passę w meczu z najsłabszą drużyną Eredivisie. Niestety, nie będzie długo go rozpamiętywał, bo nic ciekawego nie pokazał... Nie miał żadnej stuprocentowej okazji, by poprawić swój bramkowy dorobek. Na jego koncie cały czas widnieje 18 trafień.

Gola na wagę zwycięstwa gości strzelił Davy Klaasen. W 61. minucie rezerwowy Anwar El Ghazi dośrodkował w kierunku 23-latka, który pokonał bramkarza strzałem głową. Kilka minut później mogło być 2:0 dla przyjzezdnych, jednak Amin Younes trafił w poprzeczkę.

SC Cambuur Leeuwarden - Ajax Amsterdam 0:1 (0:0)

Bramka: Klaassen 61

W załączonym materiale skrót meczu SC Cambuur Leeuwarden - Ajax Amsterdam.