Byłe Team Refuse w nowej organizacji Pride Gaming

E-sport
Byłe Team Refuse w nowej organizacji Pride Gaming
@PrideGG

Zupełnie nowa organizacja Pride Gaming poinformowała dzisiaj w swoich mediach społecznościowych, że w jej szeregach będzie występowała drużyna Counter-Strike: Global Offensive z Morelzem i Reatzem w składzie.

Gracze byłego Team Refuse (z jedną zmianą, za Neexta zagra Soon) zadebiutują w nowych barwach podczas turnieju Razer Rising Stars. W najbliższym czasie będzie można ich też zobaczyć w SLTV Proseries Open Qualifier i podczas eliminacji do minora DreamHack Tours. Pierwszym turniejem lanowym, na którym pojawi się nowa drużyna będzie odbywający się pod koniec maja turniej ESPORT NOW we Wrocławiu.

 

 

Zawodnicy będą trenować w warszawskim gaming housie pod czujnym okiem trenera, dodatkowego analityka i psychologa. Nie wiadomo jeszcze kto miałby pełnić te funkcje. Zamiast tego w przesłanej do mediów informacji prasowej włodarze organizacji chwalą się, że dzięki wsparciu sponsorów zabezpieczyli budżet na najbliższe 2 lata działalności.

 

Sponsorów, którzy też są na razie trzymani w tajemnicy. W kuluarach mówi się o już podpisanym kontrakcie z firmą ROCCAT, ale na potwierdzenie tych plotek trzeba będzie poczekać do oficjalnego wydarzenia z okazji przeprowadzki drużyny do gaming house'u.

Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie