Emocje w Madrycie! Spodnie Zidane'a nie wytrzymały napięcia

W rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistzów Real Madryt pokonał VfL Wolfsburg 3:0 i zapewnił sobie awans do najlepszej czwórki. Królewscy musieli odrabiać dwubramkową stratę z pierwszego spotkania, emocje sięgały zenitu na długo przed pierwszym gwizdkiem sędziego i nie ostudziły ich nawet szybko zdobyte przez Cristiano Ronaldo gole. Ogromnego napięcia nie wytrzymały spodnie trenera Realu.

Zinedine Zidane bardzo przeżywał starcie swej drużyny z  VfL Wolfsburg. Niespodziewana porażka w pierwszym meczu sprawiła, że w rewanżu na Santiago Bernabéu gospodarze znaleźli się pod ścianą. Na szczęście dla Realu szybko do roboty zabrał się Cristiano Ronaldo i w 17. minucie straty z pierwszej gry zostały odrobione.

Piłkarze z Bundesligi otrząsnęli się jednak po dwóch ciosach i stawili opór rywalom, dopiero trzeci gol Portugalczyka strzelony w 77. minucie dał Królewskim awans. Radujący się po tym trafieniu Zinedine Zidane  rozdarł spodnie...