To Resovia, a może Cracovia? Zakaz zakładania barw podczas Final Four

Siatkówka
To Resovia, a może Cracovia? Zakaz zakładania barw podczas Final Four
fot. PAP

Nie od dziś wiadomo, że Asseco Resovia Rzeszów ma takie same barwy, jak Cracovia - pionowe biało-czerwone pasy. Los chciał, że w niedzielę 17 kwietnia rzeszowianie zagrają w krakowskiej TAURON Arenie w finale (lub w meczu o trzeci miejsce) siatkarskiej Ligi Mistrzów. W tym samym czasie przy ulicy Reymonta Wisła Kraków, czyli największy rywal Cracovii, podejmie Górnika Zabrze. Krakowska policja jest zaniepokojona.

Mecz o trzecie miejsce rozpocznie się o 14:45, finał - o 18:00, czyli wtedy, gdy sędzia zagwiżdże po raz pierwszy także przy Reymonta. Oba obiekty - Stadion im. Henryka Reymana i TAURON Arenę Kraków - dzieli zaledwie siedem kilometrów. Jeśli kibice Wisły zobaczą tłum fanów w barwach Cracovii, może zrobić się nieciekawie. Dlatego krakowscy funkcjonariusze postanowili zainterweniować.

 

"WAŻNA INFORMACJA!

 

Drodzy kibice,


W czasie Final Four Ligi Mistrzów w Krakowie, odbywa się mecz pomiędzy Wisłą Kraków a Górnikiem Zabrze. Miejscowa policja kieruje prośbę do kibiców naszej drużyny aby ze względów bezpieczeństwa nie zakładali barw klubowych poza TAURON Areną. Prosimy wszystkich o poważne potraktowanie tej informacji" - napisała na swoim Facebooku Resovia.


Chyba dość rozsądne zagranie?

 


Transmisja Final Four Ligi Mistrzów na sportowych antenach Polsatu.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze