Tyson o McGregorze: Wszyscy wstają, gdy on się pojawia. To zupełnie inna liga!

Sporty walki
Tyson o McGregorze: Wszyscy wstają, gdy on się pojawia. To zupełnie inna liga!
fot. Twitter

Mike Tyson ponad dziesięć lat temu zakończył zawodową karierę, a od kilku lat jest wiernym fanem MMA. Były mistrz świata kategorii ciężkiej nie ukrywa, że jest wielkim kibicem Conora McGregora. - On wchodzi do pokoju i wszyscy wstają. On po prostu zasysa całe powietrze z pomieszczenia. To naprawdę ciekawy facet - mówi Tyson w wywiadzie dla magazynu "Fighters Only".

Mike Tyson przez lata zachwycał świat sportów walki. W swoim życiu zarobił wiele milionów, a z popełnionych błędów po latach wyciągnął wnioski. - Zawodowe sporty walki to jest showbiznes. Na koniec każdego dnia i tak musisz być pewnym, że zrobiłeś wystarczające show - mówi Tyson.

Od kilku lat były pięściarski mistrz świata kategorii ciężkiej obserwuje rozwój MMA, a jego uwagę przyciąga oczywiście osoba Conora McGregora. - Conor jest bardzo charyzmatyczną osobą. Jon Jones popełnia sporo błędów, ale w głębi duszy jest osobą bardzo nieśmiała. Conor to jest dopiero osobowość! Przypomina mi pięściarzy ze starych czasów. On wchodzi do pokoju i wszyscy wstają. On po prostu zasysa całe powietrze z pomieszczenia. To naprawdę ciekawy facet - ocenia pod ogromnym wrażeniem Tyson.

- On zrobił rzeczy, których nikt w MMA nie dokonał. Przypomina animowaną postać w realnym świecie. Jest wielkim wojownikiem, ale jego osobowość jeszcze przerasta jego talent. Czy nie jest to szalone? Nikt nie ma takiej osobowości jak on. Ronda Rousey jest potworem, ale McGregor to zupełnie inna liga - dodaje.

- Nie chodzi o pieniądze, ale o siłę. O to w tym biznesie chodzi. Conor potrafi postawić swoje życie na krawędzi, aby zdobyć tę siłę. Liczy się władza, nic więcej. Warto dla tych wartości zaryzykować swoje życie - kończy Tyson.

mt, Polsat Sport, Fighters Only

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze