Pierwszą mapą okazała się de_cache, którą lepiej rozpoczęli Chińczycy grający po stronie antyterrorystów. Przy stanie 2-0 odpowiedzieli jednak rywale. W kolejnych rundach byliśmy świadkami wymiany ciosów, lecz jednak ze wskazaniem na Canarinhos, którzy wypracowali sobie 3-punktową przewagę i po piętnastu rundach mieliśmy 6-9. Po zmianie stron dwie pierwsze rundy trafiły na konto Luminosity Gaming i mało kto wierzył, że AttackeR i spółka podniosą się w tej sytuacji. W rzeczywistości zaczęli oni odrabiać stopniowo straty i ostatecznie wygrali mapę po niesamowitym boju 16-14!

Kolejną lokacją był de_overpass. Tutaj lepiej wystartowali grający po stronie atakującej zawodnicy Luminosity, którzy po kilkunastu minutach mieli już na swoim koncie pięć wygranych rund! Przy stanie 5-1 do głosu znów jednak zaczęli dochodzić Chińczycy, którzy pod koniec pierwszej odsłony mapy zdołali jeszcze ugrać w sumie cztery rundy. Wynik 11-4 dla Brazylijczyków, tak samo jak wcześniej, nie dawał ich rywalom większych szans na podniesienie się. Tym razem Gabriel 'FaLLeN' Toldeo i spółka nie wypuścili swojej szansy z rąk. Dominowali przez resztę rund i wypracowali zwycięstwo 16-7.

Na rozstrzygające, trzeciej mapie de_inferno kapitalnie rozpoczęli reprezentanci TyLoo, którzy po dziewięciu rundach wygrywali aż 8-1! Wtedy z zimowego snu zaczęli wybudzać się gracze Luminosity, którzy powoli odrabiali swoje straty. Pierwsza odsłona zakończyła się rezultatem 9-6. Jeszcze kilka chwil wcześniej mało kto wierzył, że LG zdoła jeszcze złapać kontakt z przeciwnikami. Po zmianie stron pięć rund z rzędu trafiło na konto graczy z Ameryki Południowej! Emocje sięgały zenitu! Wydawało się, że tym razem TyLoo musi opaść z sił i nie zdoła odpowiedzieć. Nic bardziej mylnego ... wkrótce padło wyrównanie 11-11 i od tego momentu Luminosity Gaming nie miało już praktycznie nic do powiedzenia. Ostateczny rezultat 16-12 stał się faktem. Luminosity Gaming, triumfator ostatniego majora w Columbus odpada z turnieju na rzecz TyLoo, które przed zawodami było przez wielu spisywane na straty.