PGE Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PGE Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Mecz PGE Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław wyłoni drugiego finalistę Orlen Ligi. Jak na razie oba zespoły wygrały po jednym meczu. Kto dołączy do Chemika Police? Transmisja meczu PGE Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław w Polsacie Sport od 18.00.

W rywalizacji do dwóch zwycięstw jest na razie 1:1. W pierwszym spotkaniu PGE Atom Trefl wygrał bardzo pewnie 3:1 i do Wrocławia jechał po przypieczętowanie awansu. Tam działy się różne rzeczy, lecz dzięki świetnej dyspozycji Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty Impel wygrał po emocjonującym tie-breaku. Obie drużyny musiały wiec ponownie się przemieścić, bo decydujący mecz zostanie rozegrany na terenie Atomówek, które dzięki temu będą faworytkami.

Jak widać atut własnej hali może być kluczowy, lecz należy pamiętać, że to tylko jeden mecz, a to, co działo się w ostatnich dniach, nie ma większego znaczenia. Gdyby jednak sięgnąć do statystyk, to wydaje się, że to właśnie Atom powinien awansować do finału. Z czterech ostatnich meczów z Impelem przegrał tylko ten ostatni. Zwycięzca tego starcia zmierzy się z Chemikiem Police o złoty medal. Przegrany powalczy o brązowy medal z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza.

 

PGE Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport od godziny od 18.00.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze