Głowacki - Cunningham: Mistrz świata wyjdzie przy piosence duetu O.S.T.R. & KASTA

Sporty walki
Głowacki - Cunningham: Mistrz świata wyjdzie przy piosence duetu O.S.T.R. & KASTA
fot. Polsat Sport

Wiemy już, przy jakiej piosence do ringu wyjdzie mistrz świata WBo w kategorii cruiser Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO). Polak wybrał utwór duetu O.S.T.R. & KASTA, pt. Dziś idę walczyć - Mamo! Jego rywalem będzie Steve Cunningham (28-7-1, 13 KO).

Głowacki stanie do pierwszej obrony tytułu mistrza świata WBO w kategorii cruiser. Polak w sierpniu 2015 roku niespodziewanie znokautował Marco Hucka i odebrał mu mistrzowski pas. Po wyleczeniu urazu nasz zawodnik jest głodny boksu i już w nocy z soboty na niedzielę wyjdzie do ringu! Jego rywalem będzie niebezpieczny Steve Cunningham.

 

Głowacki - Cunningham: Relacja na żywo!

Amerykanin w przeszłości walczył już z Polakami. Do tej pory raz wygrał z Krzysztofem Włodarczykiem oraz poniósł trzy porażki - raz właśnie z Włodarczykiem i dwa razy z Tomaszem Adamkiem. Za każdym razem były to jednak wyrównane boje. Głowacki wie, że musi dać z siebie wszystko, a jak wiadomo piosenka na wyjście do ringu może bardzo pomóc zawodnikowi. "Główka" zdecydował się na utwór duetu O.S.T.R. & KASTA, pt. Dziś idę walczyć - Mamo!

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze