Tabasko: Stawiam na H2k i Team Liquid

E-sport
Tabasko: Stawiam na H2k i Team Liquid

Przed meczami o trzecie miejsca w NA i EU LCS zapytaliśmy junglera Illuminar Honor Gaming - Wojciecha "Tabasko" Kruzę - o jego przewidywania dotyczące obu dzisiejszych spotkań.

"Wynik meczu H2k vs Fnatic zależy od tego, które H2k Gaming dzisiaj zobaczymy. Czy będzie to drużyna, którą znamy z całego wiosennego splitu czy może pojawi się efekt dławika i H2k będzie cieniem samego siebie. Sporo zależy od postawy Jankosa i Odoamne. Ten pierwszy musi z powrotem być agresywnym junglerem, a ten drugi miał tydzień na pełniejsze zaadaptowanie się do nowego patcha. Z drugiej strony jest Fnatic i Febiven, który gra "u siebie". Być może to zadziała na jego korzyść i będzie robił typowe "1vs9". Moim zdaniem będzie 3-1 lub 3-2 dla H2k Gaming, ale nie dlatego że Fnatic zagra słabo, tylko dlatego że H2k zagra swoje." - powiedział Tabasko specjalnie dla czytelników Polsatsport.pl.

 

 

"Drugi mecz wydaje się prostszy w ocenie. Jedna z drużyn grała wyrównany mecz vs CLG w półfinale (mowa o Team Liquid), a druga dostała dwa stompy od TSM, ponieważ nie potrafi zaadaptować się do mety. Immortals ma problemy z top lanerem (Huni nie gra Maokaiem), a Reignover ma w zanadrzu tylko Nidalee (jungler IMT nie gra Gravesem i Kindred). To znacząco obniża szansę na wygraną IMT. Stawiam na pewne zwycięstwo Team Liquid."

 

Oba dzisiejsze pojedynki można obejrzeć z polskim komentarzem na kanale Frenzy.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze