Włodarczyk vs Cunningham 3? Promotorzy negocjują! (WIDEO)

Sporty walki

Krzysztof Włodarczyk po raz trzeci zmierzy się ze Stevem Cunninghamem? W trakcie wywiadu Mateusza Borka z Andrzejem Wasilewskim amerykański promotor Leon Margules zaproponował pojedynek kończący sportową trylogię. Przedstawiciel polskiego pięściarza nie miał nic przeciwko, a nawet wyraził swoje zainteresowanie walką!

Na gali pięściarskiej w nowojorskiej Barclays Center Steve Cunningham przegrał na punkty z Krzysztofem Głowackim w pojedynku, którego stawką był pas mistrzowski WBO w kategorii junior ciężkiej. Amerykanin, pomimo niekorzystnego wyniku, pokazał się ze świetnej strony, a promotorzy już przygotowują dla niego kolejne walki.

Leon Margules w rozmowie z Andrzejem Wasilewskim zaproponował trzeci pojedynek z Krzysztofem Włodarczykiem. Polski promotor wyraził ogromne zainteresowanie potencjalnym starciem kończącym pięściarską trylogię. - Czemu nie? To brzmi naprawdę dobrze - powiedział Wasilewski.

"Diablo" z Cunninghamem mierzył się już dwukrotnie. W 2006 roku polski pięściarz zwyciężył przez niejednogłośną decyzję sędziów, a rok później większościową decyzją wygrał Amerykanin.

Włodarczyk niedawno powrócił do ringu w walce z Walerim Brudowem. Polak wygrał z Rosjaninem przez techniczny nokaut w drugiej rundzie, a następną walkę stoczy już 28 maja na gali pięściarskiej w Szczecinie.

W załączonym materiale wideo obejrzyj rozmowę Mateusza Borka z Andrzejem Wasilewskim.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze