Gamrot - Barnaoui na KSW 35!

Sporty walki
Gamrot - Barnaoui na KSW 35!
fot. Polsat Sport

Mistrz M-1 i BAMMA Mansour Barnaoui (12-3, 4 KO, 7 Sub)będzie rywalem Mateusza Gamrota (10-0, 4 KO, 2 Sub) w walce o pas na KSW 35. Dwaj młodzi, perepektywiczni fighterzy staną w szranki 27 maja w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.

Aktualny mistrz M-1 w wadze lekkiej i były mistrz BAMMA Mansour Baranoui  podpisał wielo-walkowy kontrakt z KSW i już 27 maja zadebiutuje w największej organizacji w Europie. W jednej z głównych walk KSW 35 Francuz zmierzy się w walce o pas KSW w wadze lekkiej z niepokonanym Mateuszem Gamrotem.

 

23-letni paryżanin jest niepokonany w wadze lekkiej od ponad trzech lat. „The Afro-Samurai” wygrywał przed czasem m.in. ze znanym z KSW Curtem Warburtonem oraz innym byłym zawodnikiem UFC Colinem Fletcherem. W maju zeszłego roku Baranoui zastopował Rosjanina Maxima Divinicha zdobywając pas M-1 Global w limicie 70 kilogramów. Jedenaście z jego dwunastu zwycięskich walk kończyło się przed czasem.

 

Gamrot to jeden z największych talentów w europejskim MMA. Reprezentant poznańskiego Ankosu MMA już w swojej drugiej walce w KSW pokonał cenionego Andre Winnera, a w kolejnych występach wygrywał m.in. z Łukaszem Chlewickim, Rodrigo Cavalheiro i ostatnio na KSW 32 Marifem Piraevem.

psl, Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie