Kowalczyk: Legia musi wygrać wszystko!

Piłka nożna

Wojciech Kowalczyk w programie Cafe Futbol nie miał wątpliwości, że na stulecie Legii Warszawa stołeczni celują nie tylko w mistrzostwo, ale także w Puchar Polski. – W Legii jest także chęć awansu do Ligi Mistrzów. A więc spodziewajmy się poważnych transferów! – powiedział ekspert Polsatu Sport.

Jacek Magiera w programie Cafe Futbol zauważył, że dla klubów w których występuje wielu kadrowiczów, Euro 2016 będzie dużym problemem. – Zawodnicy wyjeżdżają na co najmniej miesiąc. Nie będą więc brali udziału od początku w przygotowaniach do sezonu. Polskie drużyny nie zaczynają pucharów od ostatniej rundy eliminacji, tylko od pierwszej. Dlatego piłkarze, którzy jadą na mistrzostwa, muszą mieć swój indywidualny plan przygotowań – wyjaśnił były lider defensywy Legii Warszawa, a dziś trener.

 

- Pięciu z Legii na pewno pojedzie. Ondriej Duda, Nemanja Nikolić plus Polacy: Tomasz Jodłowiec, Artur Jędrzejczyk i Michał Pazdan. A być może także Ariel Borysiuk – wyliczył Wojciech Kowalczyk. Ekspert Polsatu Sport stwierdził, że skład Legii na pewno latem się zmieni. – Legia na stulecie chce wygrać w Polsce wszystko, a więc myślę, że jest także chęć awansu do Ligi Mistrzów. No to spodziewajmy się poważnych transferów! – dodał.

 

Całą dyskusję o Legii Warszawa zobacz w materiale wideo.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze