25:9! Demolka w czwartym secie meczu Chemika z Atomem (WIDEO)

Dobre wrażenie, jakie siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot zostawiły po sobie w trzecim secie starcia z Chemikiem bardzo szybko prysło jak bańka mydlana. W kolejnej partii pierwszego meczu finałowego policzanki rozbiły bowiem rywalki w puch...

Chemik mógł zakończyć cały mecz w trzech setach, ale prowadząc w trzeciej partii 24:21, policzanki nie wykorzystały czterech piłek meczowych. PGE Atom Trefl dzięki znakomitemu pościgowi wydarł tą odsłonę gospodyniom, które w ten sposób zostały jednak niesamowicie podrażnione. Dlatego w kolejnym secie nie pozostawiły złudzeń rywalkom z Sopotu.

Siatkarki Chemika zaczęły czwartą partię od prowadzenia 6:0, a w polu serwisowym szalała Stefana Veljković. Chwilę później było już 13:3 i choć sopocianki także zaliczyły cztery udane akcje z rzędu, to ich rywalki nie miały zamiaru odpuszczać. Wygrały całego seta 25:9 i zmazały plamę, która została po trzeciej odsłonie pierwszego meczu finałowego!