Co dalej z Kubicą? Polak zakończył współpracę z Grupą Lotos

Moto
Co dalej z Kubicą? Polak zakończył współpracę z Grupą Lotos
fot. PAP

Robert Kubica i Grupa Lotos zakończyli współpracę. Dotychczas paliwowy koncern wspierał polskiego kierowca podczas jego startów w rajdach samochodowych.

Kubica i Grupa Lotos współpracowali od 2013 roku. Chociaż jeszcze kilka tygodni temu informowano, że negocjacje między jedną i drugą stroną trwają w najlepsze, to najwidoczniej zakończyły się fiaskiem.

 

"Wspólnie z Robertem Kubicą została podjęta ostateczna decyzja o zakończeniu naszej trzyletniej współpracy. Od 2013 roku Robert wspierał markę Lotos nie tylko rajdowymi sukcesami, ale i swoją aktywnością w kampaniach reklamowych i społecznych. Jego barwne rajdowe dokonania były inspiracją dla milionów kibiców w Polsce i na świecie śledzących jego karierę. Robert Kubica zamierza teraz realizować swoje nowe plany zawodowe. Trzymamy kciuki za kolejne występy Roberta i życzymy mu dużo kolejnych sukcesów" - czytamy na profilu paliwowego koncernu "Emocje do pełna".

 

Na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądała przyszłość Kubicy. W tym sezonie ma za sobą zaledwie dwa starty w Rajdzie Monte Carlo i dwunastogodzinnym wyścigu w Mugello.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze