Drugi mecz finału OrlenLigi: Chemik - Atom. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Drugi mecz finału OrlenLigi: Chemik - Atom. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Przed nami drugi mecz finału Orlen Ligi pomiędzy Chemikiem Police, a PGE Atomem Trefl Sopot. W pierwszym starciu górą były policzanki, które ograły rywalki w stosunku 3:1. Jak będzie dzisiaj? Transmisja meczu Chemik - Atom w Polsacie Sport.

Rywalizacja Chemika z Atomem toczy się do trzech zwycięstw, a dwa pierwsze spotkania zaplanowane zostały na wtorek i środę, 19-20 kwietnia. W pierwszym meczu policzanki nie dały szans rywalkom, choć chwila dekoncentracji, kosztowała ich przegraną w trzecim secie. W czwartym secie pozbawiły jednak złudzeń rywalki z Sopotu.

 

- Tak naprawdę tego seta przegrałyśmy na własne życzenie - dużo własnych błędów, zostałyśmy kilka razy zablokowane na pojedynczym bloku i porażka była tego konsekwencją. Niestety siatkówka jest grą błędów. Chciałyśmy jednak pokazać pazur, dlatego w czwartym secie wyszłyśmy i zdominowałyśmy rywalki - mówi Anna Werblińska, która we wtorek doznała kontuzji kostki. Wróciła jednak na parkiet i w środę także powinna zagrać przeciwko Atomówkom.

 

Transmisja drugiego meczu finałowego Chemik - Atom od 18:00 w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze