Co się stało z Bartoszem Kurkiem? Trzy fatalne błędy i zmiana

Bartosz Kurek miał być motorem napędowym Asseco Resovii w starciu z ZAKSĄ, ale już w 2. secie został zmieniony przez Dominika Witczaka. Kurek w ciągu kilku minut popełnił trzy spore błędy i Andrzej Kowal musiał ściągnąć z parkietu swojego asa atutowego.

W pierwszym secie drugiego meczu finałowego Kurek dostosował się do niezbyt wysokiego poziomu Asseco Resovii i musiał przełknąć gorzą pigułkę w postaci przegranej partii. Nie spodziewał się jednak, że kolejny set będzie jeszcze gorszy w jego wykonaniu. Najpierw przy stanie 4:4 zaatakował w antenkę. Chwilę później zaatakował w środek siatki, a serię błędów zakończył dotknięciem taśmy przy kolejnej próbie ataku...

Andrzej Kowal nie miał innego wyjścia i ściągnął z parkietu swojego podstawowego atakującego, który ewidentnie nie miał swojego dnia. Do boju posłany został Dominik Witczak, który także nie zbawił jednak Asseco Resovii. Kurek poczynania swoich kolegów do końca oglądał z kwadratu dla rezerwowych i zakończył mecz z dorobkiem pięciu punktów.

Fatalna seria Kurka w załączonym materiale wideo.