PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka

W piątek zostanie rozegrany drugi mecz o brązowy medal PlusLigi, w którym zmierzą się PGE Skra Bełchatów i Lotos Trefl Gdańsk. W czwartek górą byli gospodarze. Jak będzie teraz? Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk w Polsacie Sport.

PGE Skra Bełchatów pokonała Lotos Trefl Gdańsk 3:0 (26:24, 25:15, 25:21), robiąc pierwszy krok w kierunku brązowego medalu. Najlepszy na parkiecie był Nicolas Uriarte. Wyścig o brąz toczyć się będzie do trzech wygranych.

 

W poprzednim sezonie walka o trzecie miejsce, między PGE Skrą Bełchatów a Jastrzębskim Węglem, trwała pięć spotkań. Drużyna Philippe\'a Blaina chce tego uniknąć i jak najszybciej rozstrzygnąć o wszystkim. - Poprzedni sezon jest dla nas przestrogą i wielką lekcją. Trzeba o tym pamiętać, ale teraz jest nowe rozdanie i tworzy się nowa historia - podkreślił Mariusz Wlazły.

 

Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk w Polsacie Sport. Początek o godzinie 18:00. Komentują Jerzy Mielewski i Łukasz Kadziewicz.

 

Polecamy mecze PlusLigi na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze