Atanasijevic wszczął awanturę. To już kolejna we Włoszech! (WIDEO)

Siatkówka
Atanasijevic wszczął awanturę. To już kolejna we Włoszech! (WIDEO)
fot. youtube.com/volleyball.it

Chwilę po zajściach związanym ze skandalicznym gestem Mateja Kazijskiego, we Włoszech doszło do kolejnej siatkarskiej awantury. W drugim z półfinałów między Lube a Perugią nerwów na wodzy nie utrzymali Aleksandar Atanasijevic i William Priddy. Włoskie parkiety ostatnio płoną!

Cucine Lube Civitanova wróciła do gry o finał rozgrywek Serie A1 po tym, jak rozprawiła się z Perugią w trzecim spotkaniu półfinałowym. Do tej pory zespół Aleksandara Atanasijevicia prowadził 2:0. To właśnie spięcia pod siatką, w których w głównej roli wystąpił Serb są znakiem włoskich półfinałów.

Przytoczyliśmy już skandaliczną sytuację, po której z boiska wyrzucony został Matej Kazijski. Nie inaczej było w Eurosuole Forum, gdzie swoje mecze rozgrywa Lube. Po jednej z akcji trzeciego seta i autowym ataku Juantoreny oba zespoły spięły się pod siatką.

Atanasijevic do spółki z Luciano De Cecco przekrzykiwali się z amerykańską koalicją gości: Micah Christensonem i Williamem Priddym, a tematem sporu był potencjalny blok, po którym piłka miałaby opuścić boisko. Zawodnicy obu drużyn nie utrzymali nerwów na wodzy i przy siatce zaczęły się przepychanki. Oba zespoły rozdzielili dopiero sędziowie.

 

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze