Grabowski: Nie dopuściliśmy do nerwówki

Siatkówka
Grabowski: Nie dopuściliśmy do nerwówki
fot. PAP

"W tym meczu decydująca była nasza siła fizyczna, bo zawodniczki po wczorajszych pięciu setach potrafiły dziś zagrać naprawdę mocno. Jedziemy do Dąbrowy Górniczej, gdzie chcemy jak najszybciej przesądzić o brązowym medalu na nas" - powiedział trener Impela Jacek Grabowski po zwycięstwie 3:0 nad Tauronem.

Po meczu Impel – Tauron 3:0 powiedzieli:

 

Jacek Grabowski (trener Impela): „Udowodniliśmy, że jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu. W tym meczu decydująca była nasza siła fizyczna, bo zawodniczki po wczorajszych pięciu setach potrafiły dziś zagrać naprawdę mocno. Były przestoje w trzecim secie, ale też nie stało się w nim nic dramatycznego. Nie dopuściliśmy do nerwówki. Jedziemy do Dąbrowy Górniczej, gdzie chcemy jak najszybciej przesądzić o brązowym medalu na nas."

 

Magdalena Śliwa (drugi trener Tauronu): „Impel na pewno dziś zagrał zdecydowanie bardziej agresywnie. Trudno ocenić, co sprawiło, że dzisiaj gra od samego początku nam się nie układała. Próbowaliśmy różnych rozwiązań i nic to nie dało. Nie sądzę, by wpływ na nasza postawę miała wczorajsza porażka, bo mamy doświadczone zawodniczki. Nie składamy broni i będziemy już w czwartek odrabiać straty na własnym parkiecie."

 

Joanna Staniucha-Szczurek (przyjmująca Tauronu): „Gdy się przegrywa taki mecz jak wczoraj, prowadząc w setach i decydującym secie to musi to mieć wpływ na grę. Impel był dzisiaj niesiony tamtym, wczorajszym zwycięstwem. My wprost przeciwnie."

 

 

W drugim meczu o trzecie miejsce Orlen Ligi Impel Wrocław pokonał Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 25:15, 25:20). Stan rywalizacji (do trzech zwycięstw): 2-0 (3:2, 3:0) dla Impela.

RM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie