Royal Never Give Up wygrywa finał LPL Spring

Inne
Royal Never Give Up wygrywa finał LPL Spring
@LPL

Royal Never Give Up wygrało po czterech grach z Edward Gaming w finałowym meczu wiosennej fazy playoff chińskiej ligi LPL rozgrywanej w Qizhong Forest City Tennis Center. Oznacza to, że drużyny RNG będzie reprezentowała Chiny podczas odbywającego się na początku maja turnieju Mid Season Invitational.

Royal Never Give Up było lepsze niż EDG w większości faz picków i banów. RNG wykorzystało agresywne kombinacje, żeby zdobywać przewagę nad EDG już od samego począku. Nie za dobrze udało się to w pierwszej grze, ale RNG i tak zdołało zapisać ją na swoje konto.

 

EDG zdołało wygrać drugą grę dzięki bardzo mocnej kompozycji skoncentrowanej na walkach drużynowych, która bezlitoście wykorzystywała każdy błąd w pozycjonowaniu zawodników RNG. Pozostałe dwie gry były tylko formalnością. RNG najpierw wyciągnęło nieco mniej popularne postacie, które okazały się skuteczne podczas super długich walk drużynowych, a w drugiej jungler RNG załatwił wszystko za nich i doprowadził do wygrania czwartej gry i całej serii wynikiem 3-1.

 

To pierwszy tytuł mistrza LPL, który wędruje na konto Royal Never Give Up. Byli zawodnicy Samsung White jak Mata czy Looper mogą teraz pochwalić się tytułami mistrzów Chin i Korei jednocześnie.  

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze