Bad Boys wchodzą do ringu! Włodarczyk, Zimnoch i Cieślak zawalczą w Szczecinie!

Sporty walki

Szczecin w końcu się doczekał! Tak poważnej gali w tym mieście jeszcze nie było. Już 28 maja w hali Azoty do ringu wejdą Krzysztofowie: Włodarczyk i Zimnoch oraz Michał Cieślak. Transmisja na sportowych antenach Polsatu.

Szczególne zainteresowanie wzbudza oczywiście Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, który w marcu wrócił do ringu po półtorarocznej przerwie i od razu znokautował (w drugiej rundzie) Rosjanina Walerego Brudowa.

Jego kolejnym rywalem będzie Kai Kurzawa, który ma na koncie 41 walk, z czego 37 wygrał, a cztery przegrał. Niemiec, który rok temu zdobył pas IBF Intercontinental, po raz ostatni walczył tydzień temu. Wówczas pokonał w Berlinie Roberta Mullera.

 

Rywala poznał też Krzysztof Zimnoch, który po raz ostatni pojawił się w ringu w lutym tego roku, kiedy to poniósł pierwszą porażkę w zawodowej karierze. Już w pierwszej rundzie znokauował go Mike Mollo.

 

Tym razem Polak zawalczy z Konstantinem Airichem. Urodzony w Kazachstanie, ale reprezenujący Niemcy zawodnik mierzył się w przeszłości z Mariuszem Wachem, przegrywając przez nokaut w szóstej rundzie.

 

Pozostaje jeszce kwestia rywala dla Michała Cieślaka.

Na gali wystąpi też dwóch pięściarzy ze Szczecina - Tomasz Król oraz Paweł Stępień, który uważany jest za przyszłość polskiego boksu.

 

W załączonym materiale wideo obejrzysz trailer szczecińskiej gali.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze