Komentator UFC połamał sobie język na nazwisku Joanny Jędrzejczyk! (WIDEO)

Sporty walki
Komentator UFC połamał sobie język na nazwisku Joanny Jędrzejczyk! (WIDEO)
fot. Polsat Sport

To, że polskie nazwiska z reguły sprawiają mnóstwo kłopotu innym nacjom, wiemy nie od dzisiaj. Przekonał się o tym ostatnio Mike Goldberg, który komentował galę UFC 197. Próbując przedstawić mistrzynię kategorii słomkowej Joannę Jędrzejczyk (11-0, 4 KO, 1 SUB), prawie połamał sobie język!

W miniony weekend Mike Goldber wraz z Joe Roganem skomentował galę UFC 197, na której to Jon Jones (22-1, 9 KO, 6 SUB) pokonał na punkty Ovince'a St. Preux (19-8, 9 KO, 5 SUB), a Demetrious Johnson (24-2, 5 KO, 9 SUB) zmasakrował w pierwszej rundzie Henry'ego Cejudo (10-1, 3 KO, 1 SUB). W pewnym momencie chciał zapowiedzieć zbliżającą się walkę polskiej mistrzyni Joanny Jędrzejczyk z Brazylijką Claudią Gadelhą (13-1, 2 KO, 6 SUB). Zrobił to, ale napotkał pewne utrudnienia.

Tym utrudnieniem było nazwisko Polki, które sprawiło mu mnóstwo trudności. Wydawałoby się, że po takim czasie - od pierwszej walki Jędrzejczyk dla największej organizacji MMA na świecie minął ponad rok - komentatorzy mogliby lepiej opanować wymowę bądź co bądź mistrzyni UFC. Ostatecznie wyszło coś w stylu "Dżejojędżejczek".

Joanna Jędrzejczyk najbliższą walkę stoczy 8 lipca. Jej rywalką będzie Claudia Gadelha, z którą mierzyła się już w 2014 roku. Wtedy niejednogłośnie na punkty wygrała Polka.

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze