Masternak do Włodarczyka: Nie martw się. Jestem wyżej w rankingach od ciebie!

Sporty walki
Masternak do Włodarczyka: Nie martw się. Jestem wyżej w rankingach od ciebie!
fot. PAP

Krzysztof Włodarczyk (50-3-1, 26 KO) w poniedziałkowym programie Puncher powiedział, że walka z Mateuszem Masternakiem (37-4, 26 KO) nie przybliży go do pojedynku o pas mistrzowski. Masternak błyskawicznie odpowiedział na słowa Włodarczyka. - Jestem wyżej w rankingach od Diablo - napisał na Twitterze.

Krysztof Włodarczyk w marcu wrócił na zawodowy ring po ponad roku roku przerwy. W Sosnowcu pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Valery'ego Brudova, a kolejną walkę stoczy już 28 maja w Szczecinie. Jego rywalem będzie Niemiec Kai Kurzawa.

 

Włodarczyk: Walka z Masternakiem nie zbliży mnie do tytułu mistrza świata


W ostatnim czasie zrobiło się bardzo ciekawie w polskiej kategorii junior ciężkiej, a kibice coraz częściej spekulują o polsko-polskich starciach. Sporo mówi się o potencjalnym pojedynku Krzysztofa Włodarczyka z Mateuszem Masternakiem.

- Jeśli będzie dobra oferta finansowa, to jak najbardziej. Nie mam z tym problemu. Nie jestem jednak pewien, czy starcie z Mateuszem podniosłoby mnie w rankingach i przybliżyłaby mnie do mistrzowskiego pasa - powiedział Włodarczyk w poniedziałkowym programie Puncher.

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Mateusza Masternaka, który swoim wpisem na Twitterze rozwiał wątpliwości Włodarczyka.
Masternak w ostatnim występie pokonał na punkty Erika Fieldsa podczas ostatniej gali Polsat Boxing Night. Były mistrz Europy nie ma jeszcze zaplanowanej kolejnej walki.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze