Niespełna 28-letnim napastnikiem interesują się europejscy giganci na czele z Realem Madryt, PSG czy Manchesterem United. Jednak gwiazda reprezentacji Polski przyznała, że póki co nie zamierza zmieniać przynależności klubowej.

Bayern to dla mnie idealny klub, dlatego chcę pozostać w Monachium jak najdłużej. Praktycznie w każdym sezonie docieramy co najmniej do półfinału Ligi Mistrzów. Jest to wręcz zadziwiające i fascynujące, bo prócz Realu, Barcelony i naszego rywala w LM Atletico nikt na Starym Kontynencie nie gwarantuje takie regularności. Do tego Bayern jest niezwykle popularny w moim kraju - zaznaczył najlepszy strzelec eliminacji Euro 2016.

Lewandowski, który w barwach Borussii Dortmund oraz Bayernu Monachium święcił sukcesy wierzy, że najlepsze sportowe momenty są jeszcze przed nim. - W ostatnim czasie poczyniłem duży progres, ale nadal mam nad czym pracować. Jestem świadomy, że muszę poprawić wykończenie pod bramką rywali - wyznał krytycznie względem siebie najlepszy strzelec monachijczyków.