INETKOX GameFestival - szczegóły dotyczące wydarzenia

E-sport
INETKOX GameFestival - szczegóły dotyczące wydarzenia

Ogłoszono wydarzenie INETKOX GameFestival, które odbędzie się w dniach 30.06 - 03.07 w Warszawie na terenie obiektu EXPO XXI. Wedle zapowiedzi organizatorów ma być to pierwsze i jednocześnie największe tego typu święto stworzone przez Inetkoxtv z myślą o społeczności wszystkich widzów i graczy w Polsce. Wygląda więc na to, że zbliża się wyjątkowy event, podczas którego każdy będzie miał okazję zdobywać nagrody, a także miło spędzisz czas.

Sport elektroniczny powraca do stolicy w wielkim stylu. Pierwsze takie święto od Inetkox dla widzów i społeczności wszystkich graczy w Polsce! W dniach 30.06 do 03­.07 Warszawa, a dokładnie EXPO XXI stanie się sercem Gamingu. Wyjątkowy event, podczas którego poza okazją do rywalizacji w dziesiątkach turniejów będzie możliwość spotkania największych polskich streamerów i progamerów. W tym oczywiście Patryka "easy" Dzięcioła ,  Paweła „saju” Pawelczaka i wszystkie osoby związane z InetkoxKażdy może być GAMEREM, każdy może WYGRYWAĆ”. Na odwiedzających czekać będą cztery strefy pełne atrakcji: 

● Scena Główna Finały INETKOX LEAGUE z pulą nagród 10.000 $ . INETKOX LEAGUE  ­ liga dla zaproszonych czterech profesjonalnych zespołów z EU oraz czterech zaproszonych drużyn z Polski. Spotkania będzie można oglądać na kanale Twitch Inetkoxtv (http://twitch.tv/inetkoxtv) oraz zaprzyjaźnionych kanałach. Dodatkowo nie zabraknie meczów pokazowych, finałów turniejów dla społeczności, Q&A z zaproszonymi gośćmi oraz pokazów technologicznych. 

● Strefa BYOC (Bring­Your­Own­Computer) serce imprezy 1500 stanowisk komputerowych z pulą nagród 100.000 zł w nagrodach rzeczowych. Masa turniejów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Zmagania dostosowane do poziomu umiejętności. Rozgrywki drużynowe, indywidualne, niestandardowe i masa innych. Liczy się po prostu dobra zabawa i integracja ze znajomymi! Tak prezentuje się tylko część przygotowanych atrakcji: ­ 5v5 Open (dla wszystkich, pula min. 20.000zł) ­ 5v5 Gold (spadkowicze z pierwszej i drugiej rundy 5v5 Open) ­ 5v5 Female (tylko dziewczyny) ­ 5v5 Veterans (min. 4 osoby powyżej 25 lat) ­ 5v5 Youngsters (min. 4 osoby poniżej 18 lat) ­ 5v5 Voyvoidals championships (podział geograficzny) ­ 1v1 Open ­ 1v1 Aim & AWP Maps Nie zabraknie rywalizacji w: 

● Koxxowa piłka nożna! (gra TBC) 
● Koxxowe wyścigi! (gra TBC)
● Koxxowa olimpiada! (gra TBC)
● Overwatch
● i wiele innych

Dla uczestników strefy BYOC na początku czerwca zostanie uruchomiona specjalna strona z możliwością tworzenia drużyn i zapisywania się do poszczególnych turniejów. Do części atrakcji zapisy prowadzone będą na miejscu przez wszystkie dni. 

● Strefa free2play Okazja do sprawdzenia najnowszych tytułów na najlepszym sprzęcie. Okazja do rywalizacji w wiele topowych gier OverwatchHearthstoneLeague of Legends i wiele innych. 

● EXPO Strefa partnerów, producentów, wydawców gier. Ceny biletów: ­ Strefa BYOC (BRING­YOUR­OWN­COMPUTER) z własnym komputerem oraz monitorem 160 zł / przedsprzedaż biletów do 8 maja ­ wynajęcie komputera gamingowego razem z monitorem 120/144 hz od 150 do 250 zł Bilety Indywidualne umożliwiające odwiedzenie imprezy (start sprzedaży od 10 maja) : 25 zł karnet czterodniowy, ­10 zł bilet jednodniowy.

Cztery dni grania i zabawy non­stop, idealne rozpoczęcie wakacji dla wszystkich kodżirasów! Sprzedaż biletów prowadzona jest za pośrednictwem portalu ticketik.pl W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o planowanej imprezie INETKOX GameFestival zapraszam do odwiedzenia strony ­gamefestival.pl

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze