Kadra polskich siatkarzy rozpoczęła zgrupowanie w Spale

Siatkówka
Kadra polskich siatkarzy rozpoczęła zgrupowanie w Spale
fot. pzps.pl

W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale rozpoczęło się zgrupowanie kadry siatkarzy. Na pierwszym treningu było ośmiu zawodników i plus czterech sparingpartnerów.

Wymieniona dwunastka trenować będzie do piątku. Na sobotę i niedzielę zawodnicy otrzymają wolne, a od poniedziałku zajęcia rozpocznie cała kadra powołana przez trenera Stephane Antigę.

 

Z grupy dwudziestu zawodników sztab trenerski wyłoni "czternastkę" na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera (17–19 maja w Krakowie z udziałem Belgii, Bułgarii, Polski i Serbii) oraz interkontynentalny turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro 2016, który rozegrany zostanie w Tokio od 28 maja do 5 czerwca z udziałem Australii, Chin, Francji, Iranu, Japonii, Kanady, Polski, Wenezueli.

 

Kadrowicze, którzy rozpoczęli w środę treningi w Spale: Grzegorz Łomacz, Paweł Woicki, Jakub Jarosz, Mateusz Bieniek, Marcin Możdżonek, Bartosz Bednorz, Artur Szalpuk, Wojciech Żaliński oraz sparingpartnerzy - Piotr Hain, Bartłomiej Lemański, Maciej Muzaj i Łukasz Wiese.

MC, pzps.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze