PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police: Transmisja w Polsacie Sport
fot.

Czwartkowy mecz PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police może być ostatnim w rywalizacji tych drużyn. Jeśli przyjezdne wygrają, zapewnią sobie mistrzostwo Polski. Transmisja meczu PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police w Polsacie Sport.

Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. W przypadku czwartkowego zwycięstwa Chemik Police obroni tytuł. W przypadku przegranej, czwarty mecz zostanie rozegrany dzień później. Gdyby PGE Atom Trefl Sopot wygrał i ten mecz, doprowadzając do remisu, to piąte, rozstrzygające spotkanie, zostanie rozegrane drugiego maja w Azoty Arenie.

 

- Mamy na swoim koncie dwa bardzo ważne zwycięstwa w Azoty Arenie. Rywalizujemy jednak do trzech wygranych. Nikt nam tego ostatniego zwycięstwa nie da za darmo, dlatego wpadanie w przedwczesny huraoptymizm może być zgubne. Staram się wszystkim powtarzać, że na radość będzie jeszcze sporo czasu. Teraz trzeba postawić na koncentrację - powiedział trener policzanek Jakub Głuszak.

 

Transmisja meczu PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Police w Polsacie Sport. Początek o godzinie 18:00. Komentują Krzysztof Wanio i Damian Dacewicz.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie