1 liga: Sasal ukarany przez Komisję Dyscyplinarną!

Piłka nożna

Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała Marcina Sasala za zachowanie na konferencji prasowej po meczu z Miedzią Legnica. Przypomnijmy, że trener Pogoni Siedlce stwierdził wówczas, że sędzia spotkania Jacek Małyszek mógł otrzymać telefon z góry, który nakazywał faworyzację gości.

Sasal będzie musiał zapłacić trzy tysiące złotych kary i do tego nie będzie mógł prowadzić zespołu w trzech najbliższych meczach. Ma to być kara za ostre spięcie na konferencji prasowej, kiedy to narzekał na poziom sędziowania. - Uważam, że był telefon z góry, że Miedź Legnica musi się utrzymać w lidze. Dlatego sędziowanie było jakie było. Jest to fatalne, jesteśmy zdruzgotani tym, co się działo na boisku - mówił.

Takie słowa nie spodobały się szkoleniowcowi gości Ryszardowi Tarasiewiczowi, co tylko podtrzymało dyskusję. W końcu jednak nie wytrzymał i opuścił salę konferencyjną. Pogoń Siedlce znajduje się na 15. miejscu ze stratą jednego punktu do bezpiecznej strefy. Z kolei Miedż plasuje się na 11. lokacie z trzema oczkami przewagi nad strefą spadkową.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie