Wstęp na zakończenie sezonu jest całkowicie darmowy, a po meczu kibice będą mogli jak zawsze porozmawiać z zawodniczkami, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz wziąć autografy.

 

Spotkanie w hali treningowej Ergo Areny będzie dla kibiców okazją do tego, aby zmierzyć się z ich ulubionymi zawodniczkami, a dla samych siatkarek okazją do niezwykłego podziękowania za doping, jaki gwarantowali oni na przestrzeni całego sezonu. Doping, który w dużej mierze doprowadził je do znakomitego rezultatu na koniec obecnych rozgrywek. W minionym roku podobny mecz cieszył się sporym zainteresowaniem, a zatem i w tym roku klub serdecznie zaprasza kibiców do hali, w której spotkało wszystkich w tym sezonie tak wiele pozytywnych siatkarskich emocji. Okazja do zobaczenia Atomówek w grze nadarzy się przecież dopiero za dobrych kilka miesięcy.

Przyjmowanie zgłoszeń do tego meczu rozpoczęło się w środę, 27 kwietnia. Szczęśliwa "dwunastka" meczowa sympatyków klubu zostanie wyłoniona spośród tych, którzy na adres info@atomtrefl.pl przyślą do niedzieli, 1 maja, do godziny 23:59 swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy wraz z dokończeniem zdania: "Chcę zagrać przeciwko Atomówkom, bo…"

Autorzy najciekawszych odpowiedzi staną po stronie drużyny Kibiców w starciu Atomówki kontra Kibice. Klub będzie się kontaktował ze zwycięzcami w poniedziałek, 2 maja, w godzinach 12:00-13:00. W przypadku, gdy z którymś z laureatów nie uda się skontaktować w tych godzinach, w jego miejsce zostanie wybrana inna osoba.

Drużynę Kibiców poprowadzą trenerzy Lorenzo Micelli i Piotr Graban, a z pomocą medyczną pospieszy w razie potrzeby Beata Kachnowska. Zespołem PGE Atomu Trefla Sopot będą dowodzili Vasja Samec-Lipicer oraz Luca Donati, a o stronę medyczną zadba z kolei Marek Adamski.

Podczas meczu będzie także okazja do porozmawiania z siatkarkami i sztabem szkoleniowym o świeżo zakończonym sezonie. Z tego też względu serdecznie zapraszamy na to szczególne wydarzenie również przedstawicieli mediów.