Diego Capel i Alex Gorgon latem w Legii? Leśnodorski: Nazwiska znam, ale…

Piłka nożna

Czy Nemanja Nikolić opuści Warszawę już latem? Czy do Legii dołączą Diego Capel i Alex Gorgon? I jakie cele transferowe ma w tej chwili wicemistrz Polski? Na te pytania odpowiedział w Cafe Futbol prezes Bogusław Leśnodorski. - Negocjacje już prowadzimy - zdradził.

- Stwierdził pan, że wydaliście dużo, zaryzykowaliście sporo, a odpowiedzią na to jest ta świetna frekwencja na stadionie. Czy – jeśli zdobędziecie mistrzostwo – sięgniecie jeszcze raz do kieszeni? – zapytał Mateusz Borek. – Myślę, że nie zaszalejemy tak, jak panowie myślicie. Ale wydaje nam się, że zrobimy tak, iż drużyna będzie mocniejsza latem. Jesteśmy już w trakcie negocjacji tych transferów – zdradził w Cafe Futbol Leśnodorski.

 

Zdaniem gospodarza CF w kontekście ewentualnych letnich zakupów Legii pojawiły się nazwiska dwóch skrzydłowych: Hiszpana Diego Capela, obecnie piłkarza Genoi FC i Alexandra Gorgonia, Austriaka z polskim paszportem, który w tym sezonie jest liderem Austrii Wiedeń. Prezes Leśnodorski nie potwierdził jednak rozmów z tymi zawodnikami: - Nie mogę tego potwierdzić, nie słyszałem o tym. Nazwiska co prawda znam, ale to tyle…

 

Leśnodorski odniósł się także do ewentualnego odejścia Nemanji Nikolicia. – Myślę, że jest duża szansa, że odejdzie, ale… Łączą nas umowy, i to nie spisane, ale dżentelmeńskie. Jeśli po sezonie dostanie dobrą ofertę to nie będziemy robić problemów. Jeśli Niko odejdzie, to będziemy szukać snajpera.

 

Całą rozmowę z Bogusławem Leśnodorskim zobacz w materiale wideo.

Sebastian Staszewski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie