Reszta stadionu siedziała w osłupieniu, gdy kibice Aston Villi w szalony wręcz sposób celebrowali zdobycie przez swój zespół rzutu rożnego na Vicarage Road w Watford. The Villans mieli niewyobrażalną wręcz szansę na odniesienie pierwszego od dłuższego czasu zwycięstwa w Premier League, jednak ostatecznie oddali prowadzenie 1:2 i przegrali po dramatycznej końcówce.

Była to już jedenasta z rzędu ligowa porażka Aston Villi, która notuje jeden z najgorszych sezonów w całej historii Premier League. Zespół z Birmingham zdobył zaledwie 16 punktów i może "pochwalić się" bilansem 3-7-26. Ostatnie ligowe punkty wpłynęły na jego konto 6 lutego, gdy udało się ograć Norwich.

Kibice The Villans już dawno musieli pogodzić się z zapaścią swojego zespołu, więc nie pozostało im nic innego jak... śmiech z własnej słabości i podejście do niej z dystansem. Idealnym pretekstem okazała się dzika wręcz radość z tak błahej zdobyczy, jaką jest rzut rożny ulubionej drużyny. Po komicznej reakcji fani skandowali "set piece", czyli stały fragment.