Ignaczak bezrobotny! Co dalej?

Siatkówka
Ignaczak bezrobotny! Co dalej?
fot. Cyfrasport

"26 kwietnia 2016 po raz ostatni założyłem z dumą "Pasiaka". Dzięki za 9 lat wspaniałych sportowych, i nie tylko, chwil. Dawaliście mi ogromne wsparcie. Mam nadzieję, że swoją grą odwdzięczyłem się Wam i nie zawiodłem Waszego zaufania. Go Sovia!!! Teraz czas zastanowić się co dalej” - napisał na swym profilu na Instagramie Krzysztof Ignaczak.

Popularny siatkarz na portalu społecznościowym ogłosił rozstanie z Asseco Resovią. W drużynie z Podkarpacia występował od 2007 roku, trafił tu ze Skry Bełchatów. Dziewięć sezonów przyniosło grającemu na pozycji libero zawodnikowi wiele sukcesów, z trzema tytułami mistrza Polski (2012, 2013, 2015) oraz finałem Ligi Mistrzów w 2015 roku na czele. Ignaczak w okresie gry w Rzeszowie osiągnął również swe największe sukcesy z reprezentacją Polski: mistrzostwo Europy (2009), triumf w Lidze Światowej (2012) oraz mistrzostwo świata (2014).

 

 

Po niezbyt udanej końcówce sezonu (porażka w Final Four Ligi Mistrzów, klęska w finale PlusLigi z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle), w ekipie Asseco Resovii dochodzi do prawdziwej rewolucji kadrowej. Z klubem rozstali się ostatnio Bartosz Kurek, Dominik Witczak, Nikołaj Penczew, Julien Lyneel i Russell Holmes. Po rocznej przerwie do Rzeszowa wrócił Marko Ivović.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze