Puncher: O gali w Tarnowie i KSW 35

Sporty walki
Puncher: O gali w Tarnowie i KSW 35
fot. Polsat Sport

W kolejny poniedziałek spotkamy się z fanami sportów walki w magazynie Puncher! Gośćmi prowadzącego Artura Łukaszewskiego będą: przedstawiciele organizacji KSW, Ewa Piątkowska (8-1, 4 KO), Janusz Pindera oraz Andrzej Kostyra. Transmisja magazynu Puncher w poniedziałek o godzinie 20:00 w Polsacie Sport News!

Już w najbliższy weekend Ewa Piątkowska po raz kolejny wejdzie do zawodowego ringu. W sobotę w Tarnowie rywalką mistrzyni Europy w kategorii półśredniej będzie Karina Kopińska, która na swoim koncie ma serię dwóch zwycięstw z rzędu. W jakiej formie znajduje się Piątkowska i co ma dać jej walka z Kopińską?

Na gali w Tarnowie wystąpią również m.in. Dariusz Sęk w starciu z Yevgenijem Makhteienką, po zwycięstwie z Rafałem Jackiewiczem do ringu powróci Michał Syrowatka, a trzeci zawodowy pojedynek stoczy Paweł Stępień. Czego możemy spodziewać się po gali w Tarnowie? Odpowiedzi udzielą eksperci w studiu Punchera!

Nie zapominamy również o fanach MMA. Już 27 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się gala KSW 35 z walką wieczoru Mamed Khalidov vs Aziz Karaoglu. W karcie walk nie zabraknie również Michała Materli, Mariusza Pudzianowskiego, Marcina Różalskiego, a w niezwykle ciekawym pojedynku o pas kategorii lekkiej Mateusz Gamrot zmierzy się z francuskim zawodnikiem Mansourem Barnaoui. Przedstawicie KSW opowiedzą o nadchodzącym wydarzeniu i mają dla swoich kibiców niespodziankę. Kto zagości jutro w Puncherze? Oglądajce od godziny 20:00 w Polsacie Sport News!

Prowadzący: Artur Łukaszewski
Goście: MMA - przedstawiciele organizacji KSW
              boks - Ewa Piątkowska, Janusz Pindera, Andrzej Kostyra

Premiera programu Puncher w poniedziałek o godzinie 20:00 w Polsacie Sport News!


Po zakończeniu programu głównego Puncher Extra Time tylko na Polsatsport.pl!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze