Lech - Legia 0:1: Prijovic w stylu Zlatana! (WIDEO)

Piłka nożna

Legia Warszawa wyszła na prowadzenie w finale Pucharu Polski przeciwko Lechowi Poznań za sprawą efektownego gola Aleksandara Prijovicia! Szwajcar tak często porównywany do Zlatana Ibrahimovica nawiązał do zawodnika PSG na boisku i akrobatycznym uderzeniem pokonał Jasmina Buricia.

Mecz długimi fragmentami był bardzo rwany, a sytuacji było jak na lekarstwo. Wydawało się, że ten, kto trafi pierwszy po prostu wygra to spotkanie. Tak też się stało, a na listę strzelców wpisał się nie Nemanja Nikolic, lecz Aleksandar Prijovic! Nie można powiedzieć, że rozegranie akcji przez Legię było koronkowe i w pełni przemyślane, ale liczy się efekt końcowy. Po odbitej piłce przez Karola Linettego doszedł Szwajcar i efektownym uderzeniem pokonał Jasmina Burica.

 

To trafienie mozna z pewnością porównać do większości goli Zlatana Ibrahimovica i wcale nie będzie to przesadą! Do tej pory można było tylko złośliwie się uśmiechać, ale po tak ważnej bramce Szwajcar na pewno będzie na ustach wszystkich kibiców Legii Warszawa przez długi czas. Jak się okazało piłka do siatki już nie wpadła. "Wojskowi" obronili Puchar Polski, a Prijovic został bohaterem.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze