Ugonoh - Wach na Polsat Boxing Night?

Sporty walki

Jeden młodszy i niepokonany na zawodowym ringu, drugi już z mistrzowskimi walkami na koncie. Czy konfrontacja Izu Ugonoha (15-0, 12 KO) z Mariuszem Wachem (31-2, 17 KO) na Polsat Boxing Night to dobry pomysł? O tym dyskutowali goście magazynu Puncher.

Ugonoh tydzień temu pożegnał się z „Tańcem z Gwiazdami”. Teraz chce zająć się tylko treningami bokserskimi. Nie wiadomo kiedy konkretnie wróci na ring, pewne jest jednak, że zobaczymy go na listopadowej edycji Polsat Boxing Night. Andrzej Kostyra chętnie zobaczyłby go w starciu z Wachem.
Walka byłaby ciekawa, przyciągnęłaby widzów. Jeden i drugi jest rozpoznawalny. Ja bym bardzo chętnie taki pojedynek zobaczył. Jeżeli Izu chciałby w przyszłym roku walczyć o mistrzostwo świata, to Wach byłby odpowiednim rywalem – ocenił Kostyra.
Konfrontację dwóch polskich zawodników wagi ciężkiej równie chętnie zobaczyłaby mistrzyni Europy Ewa Piątkowska.
Mnie Wach nigdy nie przekonywał ani technicznie ani jeśli chodzi o charakter w ringu. Uważam jednak, że będzie otrzymywał oferty bo ma świetnie warunki. Chętnie bym go zobaczyła  w walce z Izu i uważam, że to Izu byłby faworytem w tej walce – powiedziała „Tygrysica”.
Mniej entuzjastycznie na taką walkę spogląda Janusz Pindera. – Każdy pojedynek można zobaczyć. Myślę, że powinniśmy dać coś jeszcze ugrać Wachowi. Być może wielkim mistrzem on już nie będzie, choć nigdy nie mów nigdy, natomiast stać go na pewno na lepszy boks – ocenił.


Całość wypowiedzi oraz opinia Izu Ugonoha w załączonych materiałach wideo.

ko, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze